קבוצת לימוד למטפלים על הפרוטוקול האחיד להפרעות רגשיות

הודעה על קבוצת למידה של שיטת הפרוטוקול האחיד – שיטה להתערבות אקטיבית בהפרעות רגשיות המבוססת על עקרונות של Evidence Based Psychotherapy .

בהמשך לדיון שהתפתח כאן בנושא של טיפול טראנס דיאגנוסטי (חוצה אבחנות/הפרעות). מצאנו – יששכר עשת ואנוכי כי כל אחד מאיתנו בנפרד נמשך אל שיטת הפרוטוקול האחיד של Barlow.

בהתבסס על המדריך המפורט מחד והקצר מאידך שיצא לאור לאחרונה, ונרכש על ידינו אנו מתכוונים לפתוח קבוצת למידה קטנה שתקרא כל פעם פרק אחד מהספר ותדון בו ביחד. הקריאה המשותפת בחברותא מכוונת א) להוות מעין תמריץ למידה ב) לדון במודולות ההתערבות השונות המוצעות על ידי ברלו ג) לשקול את השמוש בפרוטוקול האחיד לאור מקרים שיוצגו בקבוצה.

הקבוצה: הקבוצה תהיה מורכבת מאנשי מקצוע שלקחו על עצמם להשתתף במפגש דו שבועי מספר המקומות מוגבל לעשרה משתתפים (בנוסף למטפלי הקליניקה של ארנון).

השיטה: . רוב המפגשים יערכו במסגרת וידיאו קונפרנס בו כל משתתף יוכל להשתתף ולראות את המנחים ואת יתר חברי הצוות. בין המפגשים יערך גם דיון בין החברים שיתבסס על קבוצת גוגל או על מעגל גוגל+

חומרים: אנו נסרוק את הפרקים השונים בספר ונעבירם בהדרגה לחברי הקבוצה

תשלום: אנו נגבה תשלום מינימלי עבור החומרים והארגון (סדר גודל של 50 ₪)

המנחים: יששכר עשת וארנון רולניק שניהם מטפלים ותיקים, המלמדים פסיכותרפיה במסגרות שונות.

המפגש הראשון יתקיים בקליניקה של ארנון ברמת חן בתחילת ספטמבר

תגובה אחת

  1. יהודה גל

    1. מתי מתחילה הקבוצה את פעילותה?
    2. מה עלות ההשתתפות?

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>